Ekspress Grupi pakkumisprospekti kampaania
on Eesti Ekspressile ja Eesti Päevalehele juurde toonud üle 800 uue
otsekorralduslepingu.
Eesti Ekspressi levidirektori Rain Siemeri sõnul oli tänaseks saanud nädalaleht juurde umbes 500 uut otsekorraldustellimust. Eesti Päevalehe juhatuse esimees Aavo Kokk ütles aripaev.ee-le, et Eesti Päevalehele on tulnud juurde 332 tellimust.
Eesti Ekspressi ja/või Eesti Päevalehe otsekorralduslepinguga tellijatele on garanteeritud kuni 200 aktsiat. Kui tellijal on enam kui üks Eesti Päevalehe ja/või Eesti Ekspressi tellimus, on tal õigus eelisjaotusele ainult ühe Eesti Päevalehe ja/või Eesti Ekspressi tellimuse suhtes.
Tellija tähendab Eesti residendist isikut, kelle nimel on kehtiv otsekorraldusega leping Eesti Päevalehe ja/või Eesti Ekspressi tellimiseks kell 17.00 26. märtsil 2007.
Kui investor on sõlminud otsekorralduslepingu pakkumisperioodil ja talle on sellest tulenevalt kohaldatud eelisjaotamist täies mahus, on investor kohustatud hoidma tellimuse otsekorralduslepingut kehtivana vähemalt kolme kuu jooksul pakutavate aktsiate omandamisest. Kui selline investor lõpetab otsekorralduslepingu enne tellimuse miinimumtähtaja möödumist, on vastavalt Eesti Ekspressi Kirjastuse ASil ja/või Eesti Päevalehe ASil õigus nõuda leppetrahvi tellimuse miinimumtähtaja järelejääva osa kohta arvestatud tellimuse tellimustasu ulatuses.
Eesti Ekspressi otsekorraldus maksab 75 krooni kuus ja Eesti Päevalehe otsekorralduspakettide hinnad jäävad vahemikku 65-220 krooni kuus.
Seotud lood
Homme pärastlõunal lõppeb Ekspress Grupi
aktsiate esmamärkimine börsil, millega Sampo analüütikute hinnangul teenib grupi
suuromanik Hans H Luik kuni 350 miljonit krooni.
Ekspress Grupp ASi juhatuse esimehe Priit
Leito sõnul on mulluse käibe võrdluses Ekspress Grupi puhul tegemist Eesti
suurima meediakontserniga, teatas grupp.
Maksude koosseis muutub veel ja maksumäärad lähevad kõrgemaks – selle peale võib mürki võtta, arvab raamatupidamisbüroo Vesiir asutaja ja juht Enno Lepvalts.