USA politoloog ja infotehnoloogiate
spetsialist Andrew Keen väidab, et internet tapab kultuuri, asendades selle
ersatsteabega.
Keen avaldas provokatiivse raamatu pealkirjaga "Amatöörikultus: kuidas nüüdisaegne internet tapab meie kultuuri", milles ta kirjutab, et internet asendab poleemika demagoogiaga, kultuuri popkultuuriga ja inimestevahelise suhtlemise lobaga, vahendas ETV24.
Keeni arvates kaotavad traditsioonilised kultuurilised ja ühiskondlikud institutsioonid interneti tõttu oma väärtuse, kuna kutsemeisterlikkus ei ole enam tähtis: andetu režissöör, muusik või grafomaan saab oma teoseid vabalt internetis levitada.
Keen on seisukohal, et raamatute, filmide ja muusika piraatlik levitamine internetis teeb professionaalide töö ebatasuvaks ja tihti mõttetuks ja see tendents on juba avaldanud mõju inimkonnale ning eriti noortele, kes järjest enam infot internetist ammutavad.
Keeni sõnul saavad diletandid internetis võimaluse esitleda endid asjatundjatena, levitades üle maailma oma arutuid ideesid ja teooriaid ning nakatades oma rumalusega teisi inimesi.
Seotud lood
Euroopa lennuohutusagentuur muutis
mobiiltelefonide ja pihuarvutite kasutamise regulatsioone lennukis, mis tähendab
et 1. septembrist on OnAir süsteemiga varustatud Airbusi lennukite reisijatel
võimalik teha mobiilkõnesid, saata SMSe ja meile.
Internetikülgede sisu puhul kehtib põhimõte
- vähem on rohkem.
Kuigi interneti nimetatakse info kiirteeks,
meenutab kaardile kantud internet tegelikult värvilist pulgakommi.
Kuna ärikinnisvara arendatakse reeglina vaid üürimiseks, on endale A-klassi büroopinna ostmine harvaesinev võimalus, mida edukal ettevõttel tasub väga tõsiselt kaaluda, rõhutab Tallinna südalinnas paikneva
Büroo 31 müügijuht Taavi Reimets ning lisab kogemusele tuginedes, et omanikuna tekib kasu nii kohe kui ka kaugemas tulevikus.