"Suund on elamuehituse poole," ütles Altvee, välistamata, et maa-alale võib tulla ka äri- või tööstuspindu. "Me alles tegeleme kontseptiooniga. Kõik, mida ma praegu ütlen, võib veel muutuda."
Praegu on tegu tühja maatükiga, mis on Magnumile kuuluva ettevõtte Paljastor Kinnisvara valduses.
"Enne paari aastat ehitus ei alga. Tuleb turuolukorda vaadata. Meil kohustusi pole, võtame asja rahulikult. Me ei torma," rääkis Altvee.
Projekti arenduskontseptisoon peaks valmima oktoobri lõpuks. Kogu piirkonna väljaarendamine elamupiirkonnaks nõuab Altvee sõnul miljardeid kroone. Samas toimuks ehitustegevus tõenäoliselt järkude kaupa ja seetõttu oleksid esialgsed investeeritavad summad mõnevõrra väiksemad. Altvee rõhutas, et tegu on hetkel spekulatsiooniga, sest arendusprojekt pole valmis.
Altvee sõnul on kaalutud ka partnerite kaasamist projekti, kuid hetkel on vara veel midagi konkreetset öelda.
Hetkel suhtleb Altvee tihedalt arhitektuuribürooga, et arendusprojekti kontseptioon paika panna.
Altveel on usku hiigelprojekti. "See tundub võib-olla meeletu projektina, aga praegu tuleb teha ettevalmistusi järgmiseks tõusuks turul. Kahe-kolme aasta pärast on turuolukord teine. Kui mõistlikult teha, siis tasub selline projekt kindlasti ära. Ega sel aastal müüdavad korterid siis viimaseks jää. Inimese tahavad ju kuskil elada ning kvaliteetseid elupindu on vaja," põhjendas Altvee, miks sellist suurprojekti tasub alustada.
Arendusprojekti teostumine võtab aega vähemalt kümme aastat. "Me võtame asja väga rahulikult. Võimalik, et selle kümne aasta jooksul näeme isegi teist langust kinnisvaraturul," märkis ta, kinnitades, et ta ei näe kinnisvaraturu olukorda väga traagilisena hetkel.