Wendre juhatuse esimees Vahur Roosaar pole
kunagi täpselt rehkendanud, kui pikalt saaks ta säästudest elatud, kui ühel
hetkel töötuks peaks jääma.
Äripäeva kuukiri Juhtimine uuris Wendre juhatuse esimehelt Vahur Roosaarelt, kui kaua saaks tema olla töötu olemasolevat elustandardit säilitades.
"Mõnda ega saaksin seda luksust lubada, kuid pole kunagi täpselt rehkendanud, kui pikalt. Arvan, et kuus kuud kuni aasta. Selleks ajaks mõeldud tagavara on normaalne, kuid alati võiks rohkem olla. Ma ei ole mõelnud, kui pikk oleks see aeg ja kui suured peaksid olema säästud, et tööta ära elada.
Pole arvestanud, kas see võiks olla kümme aastat või lausa eluaegne. Tegelikult ma pole piire ette pannud. Mingi varu peab igaühel kindlasti olema, mida tasuks hoida võimalikeks kehvemateks aegadeks," sõnas Roosaar Äripäeva kuukirjale Juhtimine.
Seotud lood
Reedest juhib Eesti suurimat padjatööstust Vahur Roosaar, kes enne töötas firmas finantsjuhina. Revolutsiooni ettevõttes juhivahetus kaasa ei too.
AS Wendre sõlmib täna lepingu Poolas asuva
Saksa padjavabriku ülevõtmiseks, plaanides ostu ning tootmise arendamisesse
investeerida kuni 200 mln kr. Lisanduv vabrik kergitab Wendre käibe tuleval
aastal üle miljardi krooni.
Kõik teadsid Helenet (42) kui sooja ja elava iseloomuga edukat naist. Tööl olles oli ta asjalik ning kodus tegeles laste ja majapidamisega. Õhtuti premeeris ta end tihti pokaali veiniga, et igapäevaseid muresid vaigistada ja stressi leevendada. Viimasel ajal vaevles ta aga unetuse käes ja ka lähedaste sõnul hakkas ta oma sära kaotama. Enese teadmata viis pidev veinitamine naise sügavamale alkoholi lõksu ja õhtusest lõõgastusrituaalist sai hoopis uneprobleemide põhjustaja. Helene jagab oma lugu, kuidas ta sõltuvusest vabanes ja enda elus uue lehekülje keeras.