Itaalia perekond on valmis kohtusse kaebama
neile maja müünud endise omaniku, kuna too ei teavitanud ostjaid majas
elavate kummituste eest. Bastianelli perekond soetas maja pisikeses Spoleto
linnas 3 aastat tagasi, makstes selle eest ligi 2 miljonit krooni.
Perekond Bastianelli soetas endale pisikeses Itaalia linnas Spoleto kolm aastat tagasi moodsa kodu, mille eest maksis eelmisele omanikule 120 000 eurot, ehk ligi 2 miljonit eurot, kirjutas Telegraph.
Maja uue peremehe sõnul tundus pakkumine väga ahvatlev, kuna eelmise omanik jättis majja kogu sisustuse mööblist kohvitassideni välja.
Nüüd, kus perekond on kolm aastat öösiti huilgeid kuulnud, on nende kannatus otsa lõppemas ja nad on otsustanud maja endise omaniku kohtusse kaevata, kuna viimane ei informeerinud neid, et majas kummitab. Paari sõnul ei olnud nad informeeritud sellest, et nende maja asub otse kurikuulsa Pozzi Ginori surnuaia kõrval.
Mehe advokaati Antonio Francesconi sõnul on tegemist tõsise juhtumiga mille nad kindlasti võidavad. „Itaalia seaduse paragraaf 1490 järgi peab müüja ostjale teatama, kui kaubaga midagi valesti on,“ sõnas mees, olles veendunud, et neil õnnestub tekkinud olukord lahendada ka väljas pool kohut.
Seotud lood
Pärnu linnavolikogu kiitis heaks
linnavalitsuse esitatud teise eelnõu, millega lõpetatakse 6,5 miljoni kroonise
alghinnaga osalus OÜ Munga Majas.
Laskesuusataja Ole Einar Bjørndalen pani 17
miljoni Norra ehk ligi 34 miljoni Eesti krooni eest müüki 450-ruutmeetrise
mägimajakese.
Kui 2015. aastal tuli Spotifys lauale idee Discover Weekly funktsiooni loomiseks, ei olnud ettevõtte asutaja sellest eriti vaimustuses. Sellele vaatamata oli töötajatel piisavalt autonoomsust funktsiooni edasi arendada, luues seeläbi ülipopulaarse toote. CVKeskus.ee uuris Eesti tippjuhtidelt Kai Realolt ja Toomas Tamsarelt, kuidas mõjutab juhtimiskultuur töötajate lojaalsust ja tööandja ihaldusväärsust.