Reformierakonna juhatuse liige Jürgen Ligi
kommenteeris riigiettevõtete börsileviimist, et tegemist on edumeelse sammuga,
kuid erakond jääb siiski börsilemineku detailset kava ootama.
Ligi märkis, et on tutvunud riigiettevõtete börsileviimise kavaga, kuid jääb ootama augustis esitatavat detailset kava, kus on välja toodud plaani plussid ja miinused.
Poliitik ütles, et Reformierakonna suhtumine on sellesse ettevõtmisesse positiivne. „Tegemist on edumeelse sammuga, mis on meie seisukohtadega kooskõlas,“ lisas ta.
Ligi üldistas olukorda, et tegemist pole puhta turumajandusega ning riigiettevõtete puhul mängivad rolli ka poliitilised mõjud, seetõttu peab eelkõige majandusministeerium riigiettevõtete börsileviimise kava hindama.
„Kui on börs, peab olema ka turg,“ lisas ta.
Seotud lood
Keskerakonna fraktsiooni liider Ain Seppik
ütles, et ei pea vajalikuks riigiettevõtteid börsile viia. Keskerakond
riigi börsilemineku ideed ei poolda.
Koalitsioonipartnerid lubasid tänasel
Tallinna börsi korraldatud konverentsil, et majandus- ja
kommunikatsiooniminister Juhan Parts teeb suve lõpuks valmis analüüsi teemal,
millal ja millised riigifirmad börsile jõuavad.
Kõik teadsid Helenet (42) kui sooja ja elava iseloomuga edukat naist. Tööl olles oli ta asjalik ning kodus tegeles laste ja majapidamisega. Õhtuti premeeris ta end tihti pokaali veiniga, et igapäevaseid muresid vaigistada ja stressi leevendada. Viimasel ajal vaevles ta aga unetuse käes ja ka lähedaste sõnul hakkas ta oma sära kaotama. Enese teadmata viis pidev veinitamine naise sügavamale alkoholi lõksu ja õhtusest lõõgastusrituaalist sai hoopis uneprobleemide põhjustaja. Helene jagab oma lugu, kuidas ta sõltuvusest vabanes ja enda elus uue lehekülje keeras.