Balti Laevaremonditehase juhatuse esimees
Fjodor Berman kommenteeris valitsuse tulumaksu alandamise plaani, öeldes, et
kasutada tuleks esmalt selliseid vahendeid, mis ei mõju inimesele rahakotile.
"Üldiselt arvan, et suure inflatsiooni ja ülikiire hinnakasvu tingimustes tuleb esmalt kasutada selliseid instrumente, mis ei mõjuta inimese rahakotti ja ei vähenda ostujõudu," kirjutas Berman e-kirjas Äripäevale "sest valitsusel on erinevaid instrumente majanduslanguse leevendamiseks ning neid on vaja kindlasti ka rakendada."e
Samas möönis Berman, et kui valitsus on veendumusel, et tulumaksu alandamise peatamine on efektiivne ja aitab, tuleb seda teha. Mis puudutab maksureformi üldiselt, märkis Berman, et mida lihtsam, arusaadavam ja stabiilsem maksusüsteem, seda parem on see nii eraisikule kui ka ettevõtlusele. "Olulisim on stabiilsus, mis lubab teha pikaajalisi ja adekvaatseid plaane – igal aastal ei saa maksusüsteemi muuta," rõhutas ta.
Seotud lood
Käibemaksuerisuste kaotamine ning tulumaksu
alanemise külmutamine ähvardab ettevõtete rahakotist kolme aastaga viia kokku
üle 4 miljardi krooni ning sillutada allakäiguteed käibemaksu tõusust mõjutatud
ettevõtetele.
Regio omanik ja juht Teet Jagomägi arvates
on inimesed, kes mõtlesid, et tulumaks langeb olenemata sellest, kas maailmas
tuleb kinnisvarakrahh või tuumasõda, ise hooletud oma asjade
planeerimises.
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.