Iga päev võib vahetada ärinime või odavamale pinnale kolida, ütles Ühendatud Kapitali (uue nimega AS Celia Crowd) juht Priit Hermet.
ASi Ühendatud Kapital nn. sadamaala kinnistutele on Harju kohus seadnud keelumärked ja 1. veebruaril on Harju maakohtus eelistung, kus hakatakse arutama Arco Investeeringute ASi hagi, milles palutakse tühistada sadamaala kinnistute enampakkumine.
Hillar Teder, keda on seostatud Ühendatud Kapitaliga, ütles täna, et tema ei ole asjaga kursis. „Kas need kinnistud peaksid mind puudutama,“ imestas Teder. „Need ei puutu minusse, minu teada müüdi need kinnistud eelmise aasta lõpus maha.“
Järgneb intervjuu Ühendatud Kapitali endise juhi ja praeguse Celia Crowdi juhi Priit Hermetiga.
Kuidas kommenteerite käimasolevaid kohtuasju?
Mina seda kommenteerida ei või. Meil on omanikega kokkulepe, et me ei kommenteeri seda. Ja ega ausalt öeldes sajaprotsendilist vastust, et kuidas firma kavatseb edasi tegutseda, polegi veel olemas.
Kas omanike puhul käib jutt Hillar Tederist?
Nii ja naa, jah.
Miks Ühinenud Kapitalile pandi uus ärinimi Celia Crowd, mis tegelikult on firma omaaegne sünninimi?
Sellepärast saigi uue nime, et panime tagasi vana nime. Nime võib ju alati muuta, kasvõi iga päev.
Miks aga oli vaja muuta firma registripiirkonda?
Jah muutsime registripiirkonda. Läksime Hiiumaale Kärdlasse, kus meil on ka kontor aadressil Sadama 15. Kärdlast on praegu mugavam asju ajada.
Kas tõesti, Tallinnast kaugemal?
Mis vahet seal praegusel internetiajastul on, pole mingit probleemi.
Nii et teie kui ettevõtte juhataja alaline töökoht on siis Kärdlas?
Liigun üldiselt palju ringi, aga seal on mul kontor olemas jah. Ja rendihinnad on Kärdlas tunduvalt soodsamad, kui Tallinnas.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Võitleme selle eest, et kõikide Ühendatud Kapitali võlausaldajate huvid saaksid rahuldatud, põhjendas ASi Arco Vara juhatuse esimees Lembit Tampere, miks nad on lasknud Ühendatud Kapitali kinnistutele panna keelumärked.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.