Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Riisalu annetas keskerakonnale 345 000
Keskerakonna liikmest ärimees Aivar Riisalu annetas möödunud aasta viimase kvartali jooksul parteile kokku 345 000 krooni.
Üks Nordic Contractors ASi omanikke ja korduvalt Äripäeva dividendimiljonäride edetabelis figureerinud ettevõtja Egon Mats annetas IRLile 200 000 krooni.
Viimastel aastatel on pangateenused liikunud hoogsalt digilahenduste suunas. SEB ettevõtete segmendijuhi Maarja-Maria Aljase sõnul kasutab juba pea pool äriklientidest lisaks internetipangale ka mobiilipanka ja erinevaid pangaliideseid.