Kuna Thulema kaubamärk on inimeste seas tuntud, aitab see Kitmanil laiendada end ühiskondliku ja büroomööbli valdkonnas, põhjendas Kitmani üks omanikest Jüri Käo Thulema kaubamärgi ostu.
"Thulema kaubamärk annab selleks täiendavaid võimalusi," lisas ta. Kitman osales tema sõnul ainult kaubamärgi enampakkumisel. "Meid tervikvara ei huvitanud, sest Kitmanil on kõik vajalikud tootmisseadmed olemas. See firma, kes ostis Thulema tervikvara, vajas ilmselt eelkõige tootmisseadmeid," selgitas Käo.
Suurettevõtja sõnul hakkavad nad tulevikus kasutama kaubamärki Thulema Furniture ilmselt uutel toodetel. "Thulema tootis suurema osa mööblist konkreetse disaineri litsentsi alusel ja maksis disainerile litsentsitasu," rääkis Käo. "Nüüd on küsimus selles, kellega disainer koostööd jätkata tahab. Aga uue mööbli osas on igaühel vabad käed," kinnitas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kaubandus- ja bürookeskkondade arendaja ASi Kitman müük kasvas mullu rekordilise 10,4 miljoni euroni, Eestis kasvas müük üle kahe korra.
AS Thulema pankrotihaldur Tiina Mitt müüb suulisel enampakkumisel Thulema kaubamärgi 500 000 kroonise alghinnaga, millele lisandub käibemaks.
Paljas kaubamärk, millel ei ole tooteid taga, pole midagi väärt, sest märk iseensesest ei müü, kommenteeris ASi Standard juhatuse esimees Enn Veskimägi uudist, et AS Kitman ostis ära Thulema kaubamärgi.
Jüri Käole, Enn Kunilale ja Andres Järvingule kuuluv AS Kitman omandas Thulema kaubamärgi.
Eesti investorid on oodatud mitme põneva riigi kinnisvaraturule – ka Dubaisse. Kiirelt kasvav linn ja lisandunud elanikkond annavad arendajatele põhjust rõõmustamiseks.