Ma ei ole Bigbanki tootest huvitatud, aga kui keegi tuleb uue asjaga turule, on see tervitatav, kommenteeris ASi Saaremaa Laevakompanii omanik Vjatšeslav Leedo Bigbanki pürgimist ettevõtluslaenude turule.
„Igal asjal on turul tarbija ja kindlasti on neid firmasid, kes on Bigbanki uuest teenusest huvitatud,“ ütles Leedo. „Näiteks firmad, kel kiiresti raha vaja, kellel on käsil kiire projekt, mille jaoks on võibolla juba homme käibekapitali vaja. Neile Bigbanki toode sobiks.“
Leedo lisas, et tegelikult on ju ka suured pangad praegu vägagi aktiivsed. „Kui on ikka vaja kiiresti laenutaotlust menetleda, siis nad teevad seda ka suhteliselt kiiresti. No paari päevaga ehk ei jõua, aga ikkagi kiiresti.“
Seni peamiselt eraisikute tarbimislaenudele ja tähtajalistele hoiustele keskendunud Bigbank laiendas oma tegevusvaldkondi, hakates pakkuma laenutooteid ka ettevõtetele.
Bigbanki ettevõtetele suunatud krediiditoodete hinnatase on sarnane turu keskmisele. Hea maksevõime, korraliku kapitaliseerituse ja korrektse maksekäitumisega ettevõtetele pakub Bigbank lühiajalisi laene intressiga 8 protsenti aastas, samuti pangagarantiisid.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!