Meedikute streigi tõttu peatus paljude arstide plaaniline töö ning Delfi mureliku lugeja sõnul ei pikendata sel ajal ka antibeebipillide retsepte.
Delfi rubriigis Rahva Hääl kirjutab murelik kodanik, kuidas üritas arsti või õe käest saada antibeebipillide retsepti pikendust, kuid seda saada ei õnnestunud.
"Mitte mingisuguseid retsepte ei pikendata ega väljastata streigi ajal," oli õe vastus kodaniku palvele retsepti pikendada. "Mul läksid silmad väga väga suureks ja küsisin, kas siis kevadel on beebibuumi oodata?" tõstatas kodanik küsimuse.
Meditsiinitöötajate streigi esimesel päeval streikis kokku 191 arsti. Kui sel nädalal kokkuleppele ei jõuta, võib streik järgmisest nädalast laieneda.
Seotud lood
Äripäev küsis ettevõtjatelt, mida arvavad nemad meditsiinitöötajate streigist ning millised võiksid olla lahendused.
Maksuameti andmed arstide tulude kohta näitavad hiiglaslikke kääre arstkonna enda sees, tippude teenistus algab 7500 eurost.
Peaminister Andrus Ansipi büroo tellis maksuametilt ülevaate tervishoiutöötajate palkadest, mis on põhjalik ja ülevaatlik, koosnedes 19 leheküljest.
Eile Postimehes ilmunud ülevaate arstide sissetuleku kohta tellis maksu- ja tolliameti sõnul peaministri büroo.
Kuula ka podcasti haridusest ja tööturust
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.