Eile Postimehes ilmunud ülevaate arstide sissetuleku kohta tellis maksu- ja tolliameti sõnul peaministri büroo.
„Peaministri büroo soovis maksu- ja tolliametilt ülevaadet arstide sissetulekutest. Meie saime neid andmeid terviseametilt,“ kinnitas maksu- ja tolliameti avalike suhete juht Ivi Papstel.
Uuring on avalik ja niimoodi ta jõudis ka eile meediasse.
Papstel kinnitas, et üldiselt sellist info nad ei jaga. „Kui Vabariigi Valitsus või ministeerium tellib ülevaate, siis see pannakse kokku,“ selgitas Papstel.
Maksuameti andmed arstide tulude kohta näitavad hiiglaslikke kääre arstkonna enda sees, tippude teenistus algab 7500 eurost.
Eestis oli mullu 212 arsti, kelle kuuteenistus algas 7500 eurost, 157 arsti, kelle kuuteenistus jäi vahemikku 6500-7500 eurot ning 429 arsti, kelle kuine tulu oli vahemikus 4500-5500 eurot. Umbes poolte Eestis praktiseerivate arstide kuutulu algab 3500 eurost.
Tuleb lisa.
Seotud lood
Peaminister Andrus Ansip ei näe haiglatöötajate palgatulu avalikustamises vastuolu.
Maksuameti andmed arstide tulude kohta näitavad hiiglaslikke kääre arstkonna enda sees, tippude teenistus algab 7500 eurost.
Äripäev uuris peaministri büroolt, miks ja millal telliti uuring arstide sissetulekute kohta. Büroo jättis enamikule küsimustele vastamata.
Kuna ärikinnisvara arendatakse reeglina vaid üürimiseks, on endale A-klassi büroopinna ostmine harvaesinev võimalus, mida edukal ettevõttel tasub väga tõsiselt kaaluda, rõhutab Tallinna südalinnas paikneva
Büroo 31 müügijuht Taavi Reimets ning lisab kogemusele tuginedes, et omanikuna tekib kasu nii kohe kui ka kaugemas tulevikus.