Prits Libliku Saaremaa spaahotellide firma pärijad panid Kuressaares müüki külalistemaja.
300ruutmeetrise pinnaga Merineitsi hind kinnisvaraportaalis on 250 000 eurot. "Kui hind on õiglane, siis soovime loomulikult müüa," sõnas Saaremaa Spa Hotellide turundusjuht, juhatuse liige Villi Pihl
Meie Maale.
Merineitsi on 2003. aastal renoveeritud ühekorruseline hoone, mis asub haigla kõrval, spaahotellide, Kuressaare lossi ja golfiväljaku vahetus läheduses. Hinna sees on kogu tehnika ja mööbel.
Puhkekompleksis on kaheksa kahetoalist tuba, konverentsisaal, ürituste pidamiseks eraldi ruum, saunaruumid ja tehnilised ruumid. Merineitsit ümbritseb 2900ruutmeetrine krunt.
Hotellifirma asutaja ning omanik Prits Liblik lahkus mullu jõulude ajal. Tema eestvõttel rajati Saaremaale spaahotellid Saaremaa Valss (renoveeritud 1997), Meri (2000), Rüütli (2002) ja külalistemaja Merineitsi (2001). Merit ja Rüütlit käisid avamas sama nime kandnud Eesti presidendid.
Hotelle haldava ASi Kuressaare Sanatoorium mullune müügitulu oli 2,2 miljonit eurot, kahanedes aastaga 19,4%. Majutusteenuste osakaal müügitulust oli 58%,raviteenuste müük moodustas 21%, toitlustusteenuste müük 14%.
ASi Kuressaare Sanatoorium hotelle külastanuist olid eelmisel aastal 27% eestlased ja 73% välismaalased.
Firma ärikasumiks kujunes 156 000 eurot, 2011. aastal oli ärikasum 416 000 eurot. Kuressaare Sanatooriumi eelmise aasta kahjumiks kujunes 57 000 eurot võrrelduna 157 000eurose kasumiga aasta varem.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!