Kunagi maailma suurim bitcoini kauplemiskeskkond olnud Mt. Gox palus täna Tokios pankrotikaitset.
Juhatuse esimees Mark Karples, kes tavaliselt kannab t-särki, oli täna riietatud ülikonda, vabandas pressikonverentsil jaapani keeles ettevõtte kokkuvajumise eest, süüdistades „meie süsteemi nõrkust“.
Kurjad investorid otsivad vastuseid küsimustele, mis on juhtunud nende raha ja bitcoinidega. Selle ettevõtte krahh on raputanud virtuaalvaluutade maailma, vahendab Reuters.
Mt. Gox kustutas teisipäeval oma veebilehe, olles juba varem külmutanud väljamaksed terve rea tehniliste probleemide tõttu.
Kauplemiskeskkonnal on kohustusi 6,5 miljardit jeeni (46 mln euro eest) ja varasid 3,84 miljardit jeeni. Ettevõttel oli 127 000 kreeditori, kellest vaid veidi üle 1000 olid jaapanlased.
Karples ütles, et Mt. Gox soovib algatada kriminaalasja häkkerite vastu, kuid selleks ei ole vahendeid.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Bitcoinibörsi Mt. Gox juhatuse esimees Mark Karpeles teatas nädalavahetusel, et astub tagasi bitcoini promova Bitcoini Foundationi nõukogust, mis on järjekordne löök digivaluutale, kirjutab Reuters.
Maailma tuntuim bitcoiniturg Mt. Gox, kus olevat varastatud häkkerite poolt suures koguses virtuaalraha, esitas Tokio distrikti kohtule pankrotikaitse avalduse.
USA ja Jaapani ametivõimud on hakanud vaatama tuntuima bitcoinituru Mt. Goxi ootamatut veebilehe sulgemist, vahendab MarketWatch.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.