Bolti juba varem raha pannud investor tegi 100 miljoni euro suuruse lisapanuse, millega firma väärtus tõusis 1,7 miljardi euroni.
- Markus Villig usub, et praegu on investeeringu abil hea aeg konkurentidest mööda minna. Foto: Raul Mee
"Me loodame, et nüüd kui turud taastuvad, lõpetame me parema turuosaga kui enne kriisi,“ on Bolti kaasasutaja ja juht Markus Villig lootusrikas, ehkki kriisis tuli raha kaasata kehvematel tingimustel, kui see varem plaanis oli.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kriisis pea kogu käibe kaotanud idufirma Bolt saab praegu teistega võrdsetel alustel pöörduda Kredexi poole laenukäendusteks, kuid edasiste valikute hulka võiks ettevõtlusminister Kaimar Karu sõnul kuuluda ka riigiosaluse võtmine
Liikumispiirangute tõttu oma käibest tohutult kaotanud Bolt pöördus abisooviga valitsuse poole ning märkis, et nii mõneski riigis on loodud eraldi meetmed, mis kohalduksid ka start-up’idele, kes ei pruugi valitsuse üldise toetuse jaoks sobivad olla. Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu sõnul on nad vajadusel valmis meetmeid üle vaatama.
Uberi Euroopa konkurent Bolt ei kavatse koondada, kuigi müük on kolmveerandi ulatuses ära kukkunud, kirjutab CNBC.
Tõukerattaid internetti ühendav Eesti start-up Comodule hakkab Tallinnas rentima tõukerattaid, mille on ise siin kohapeal valmis ehitanud.
Tarkvaraarendajale Merada on turvalisuse tagamine ühtviisi oluline nii uue tarkvara kirjutamisel kui ka küberrünnaku ohu minimeerimisel oma ettevõttele. Viimase jaoks tehakse koostöös Teliaga regulaarselt turvanõrkuste kontrolli.