Metallitööstuse AQ Lasertool Rootsi emafirma sulgeb Rootsis Smedjebackenis oma tootmise ja toob selle tegevuse Eestisse, vahendab Rootsi majandusleht Dagens Industri ettevõtte teadet.

- Foto: Lasertool, kaader tutvustusvideost
AQ Lasertooli tegevdirektor Rein Volt tõdes, et ilmselt tuleb ettevõttel juurde luua mõni töökoht, ent konkreetseid numbreid ta öelda veel ei tahtnud, sest uudis Rootsi üksuse sulgemisest on nõnda värske.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jaekaubandus liigub üha enam digitaalsete lahenduste suunas, milles e-poed mängivad olulist rolli. „Ostu sooritamisel e-poest saavad otsustavaks, kui lihtsaks on tehtud kauba leidmine ja selle eest tasumine,“ rääkis SEB ärisegmendi müügijuht Riho Treumuth Äripäeva raadios.