Valitsusega piike murdnud Hando Sutterile võinuks tüli Reformierakonna ministritega kalliks maksma minna, sest ei rahandus- ega peaminister pea põhjendatuks maksta lahkuvale Eesti Energia juhile üle 75 000 euro tulemustasu. Ettevõtte nõukogu ei pidanud valitsuse kriitikat aga mikski.

- Ametist lahkuv Hando Sutter jättis valitsuse ministrite hinnangul antud ülesanded täitmata ning nõukogule tehakse ettepanek vähendada võimalikke preemiaid Foto: Liis Treimann
"Maksumaksja arvelt hiigeltasude väljamaksmine riigifirmade juhtidele on täiesti lubamatu," ütles peaminister Kaja Kallas valitsuse pressikonverentsil. "Neid olukordi on olnud niivõrd palju, kui omaniku esindajad ei ole absoluutselt rahul juhatuse tööga. Kuidas maksta neile preemiat, kui nad ei ole ülesannetega hakkama saanud? Ja veel selliseid preemiaid," ütles Kallas.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Citroën on käivitanud ulatusliku mudeliuuenduste programmi, mille käigus saavad värskendatud kõik sõidu- ja tarbeautod. Mis tähendab, et meie esindustesse jõuavad või on juba jõudnud uued mudelid, alates kompaktsest ë-C3-st kuni suure mahutavusega ë-Jumperini välja. Kui soovid teada, millal sind huvitav sõiduk Eestisse jõuab ja millised on uute Citroënide suutlikkust iseloomustavad näitajad, siis oled õiges kohas. Võta hetk ja vaata, millal tasuks lähimasse esindusse minna – võib-olla on just sinu järgmine auto sind seal juba ootamas!