Tartust alguse saanud energiasalvestite ettevõte Skeleton Technologies laiendab Saksamaa kõrgtehnoloogilist tehast 200 miljoni euroga, et suurendada tootmisvõimekust kuni 40 korda.
- Skeleton allkirjastas Jaapani investori ja strateegilise partneri Marubeniga kokkuleppe, et rahastada Leipzigi tehase valmimist ja suurendada energiasalvestite müüki Aasia turgudel. Foto: Skeleton
Leipzigi tehase ehitus on jõudnud lõpusirgele, automatiseeritud ja digitaliseeritud masstootmise algus on planeeritud 2024. aasta lõpuks, tegemist on ajaloo suurima Eesti ettevõtte poolt Saksamaale tehtud tööstusinvesteeringuga, teatas Skeleton pressiteate vahendusel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Superkondensaatorite ja energiasalvestite tootja Skeleton Technologiesi hinnanguline õiglane väärtus kasvas poole aastaga ligikaudu 40 protsenti, ületades 500 miljoni euro piiri.
Superkondensaatorite ja energiasalvestite tootja Skeleton Technologies kaasas Jaapani konglomeraadilt Marubenilt kapitali, mis on tõenäoliselt esimene linnuke 220 miljoni euroses investeerimisringis.
Kui Harju Elektri juht märgib, et nad keskenduvad nüüd kasumlikkusele, siis aktsia ei reageeri. Kui ettevõte investeerib edukasse idufirmasse, siis investorid seda isegi ei märka. Tallinna börsi elu käib ikka hoopis teistmoodi kui mujal, Harju Elektri ja Skeletoni kooslus on selle ehe näide.
Eesti superkondensaatorite tootja Skeleton Technologies ostis firma European Battery Technologies pankrotipesast Soomes Varkause linnas asuva tootmishoone sisustuse.
Tarkvaraarendajale Merada on turvalisuse tagamine ühtviisi oluline nii uue tarkvara kirjutamisel kui ka küberrünnaku ohu minimeerimisel oma ettevõttele. Viimase jaoks tehakse koostöös Teliaga regulaarselt turvanõrkuste kontrolli.