Ahti Kallikorm kandideeris mullu Euroopa Parlamendi valimistel ja sai 258 häält, nüüd valmistub ta sügisel toimuvateks kohalikeks valimisteks. Foto: Sander Ilvest / Postimees / Scanpix
“Ongi päriselt nii, et Eestis pole ühtegi parteisse kuuluvat ajakirjanikku?” on Kallikorm imestunud.
LHV üks asutajaid Rain Lõhmus annetas eelmise aasta viimases kvartalis 60 000 eurot riigikogus esindamata Parempoolsete erakonnale, 30 000 lisas pelletiärimees Raul Kirjanen, 12 000 IT valdkonnas tegutsev Jaan Pillesaar ja 10 000 eurot Hansa Grupi omanik Neeme Tammis.
Novembri lõpus täitub ravimite hulgi- ja jaemüügikontserni Magnumi juhil Ahti Kallikormil järgmine juhatuse esimehe periood, misjärel saab ettevõte uue juhi, teatas Magnum.
Töötukassa virtuaalne töö- ja karjäärimess toimub 8.–10. aprillini ning viib omavahel kokku tööotsijad ja tööandjad. Milline olukord on tööturul täna ja mida saabuv mess mõlemale osapoolele pakkuda saab, sellest räägib sisuturundussaates lähemalt Töötukassa nõukogu juht ja Baltic Restaurants Estonia tegevjuht Aaro Lode ning Töötukassa teenusejuht Livia Laas.