Kuigi paljud tööandjad on kõvasti pingutanud, et pandeemia esimesest aastast õppida, näiteks rakendades hübriidseid töömudeleid, on koroonakriis tekitanud naistes stressi ja pinget ning läbipõlemine on jõudnud murettekitavalt kõrgele tasemele, kirjutab Deloitte’i Baltikumi juhtivpartner Kristine Jarve ettevõtte uuringu „Women at Work Global Outlook“ kokkuvõttes.
- Pilt on illustreeriv. Foto: Pixabay
Paljud naised on teinud karjääri ja elu puudutavaid otsuseid, mis on tingitud nende kogemustest pandeemia ajal. Mõnele on see tähendanud uute, paindlikumate töövormide otsimist, teiste jaoks on see tähendanud töökohalt või tööturult tervikuna lahkumist. Uuringu tulemused toovad esile olulisi probleeme, kuid näitavad ka nende organisatsioonide positiivset mõju, kes on võtnud vastu õigeid otsuseid.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.