Ettevõtted, kes koostavad meeskondi tasakaalukalt ja maksavad võrdsete kompetentside eest võrdset palka, aitavad riiki ja ühiskonda, kirjutab Swedbanki personalijuht Ülle Pind.
- Ülle Pind. Foto: Swedbank
On tervitatav, et teatud küsimustes on meie ühiskond liikumas võrdsuse suunas, kuid kahetsusväärselt on tunda elanikkonna arvamustes teatud määral küllastumist. Kui vaadata sotsiaalministeeriumi tellitud viimase soolise võrdõiguslikkuse monitooringu tulemusi, siis endiselt leiab 27% elanikkonnast, et mehed on paremad juhid kui naised ning ligi pooltelt naistelt küsitakse töövestlustel sageli laste ja vanuse kohta. Samuti arvab 24% meestest, et soolisest võrdõiguslikkusest pole neil midagi võita.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Veebruaris tähistab 25. tegevusaastat tuleohutussüsteemide projekteerija, paigaldaja ja hooldaja Firetek OÜ, kes on tuleohutussüsteeme välja töötanud ning paigaldanud väga paljudele Eesti suurematele äriobjektidele. Ühe asutaja, ettevõtte juhi Georg Kanguri sõnul on nende eesmärk viia tuleohutus uuele tasemele ja võtta eksperdina osa sellealaste seaduste ning nõuete väljatöötamisest.