Elenger sai 120miljonise Poola gaasiäri ostuks loa kätte
Infortari tütarfirma Elenger sai Poola konkurentsiametilt loa omandada 120 miljoni euroga Lääne-Poola maagaasi jaotusvõrk ja energiamüügiäri, mis seni kuulus Saksa energiagigandile EWE.
Infortari aktsia tõusis pärast reedest Eesti Gaasi Poolas ostmise uudist 5%. Poola ehk Kesk-Euroopasse laienemine toob kaasa võimaluse minna edasi Lääne-Euroopasse, selgitas Infortari kaasasutaja Ain Hanschmidt aktsia tõusu.
Inimeste suhtumine krüptoteemasse on viimaste aastatega oluliselt muutunud – kui varem tundus krüpto kiire rikastumise ja kahtlase spekulatsioonivahendina, siis nüüd nähakse selles investeerimisvõimalust ja tehnoloogilist platvormi, ütleb enam kui 10-aastase krüptokogemusega raamatupidamisettevõtte Kidnes OÜ juht Anna Šendik.