Venemaa asjatundja David Vseviov rääkis, et putinlikud arusaamad, mille järgi on edu võimalik saavutada majanduskoostööta ja maa-alade vallutamisega, kuuluvad maksimaalselt 19. sajandi keskpaika.
- David Vseviov. Foto: Meediafoto
“Tänasel päeval pole maailma vallutamiseks näiteks Google’il või Amazonil vaja vallutada territooriume tankidega. Nende edukus baseerub hoopis teisel arusaamal – sellel, kuidas tinglikult vallutada neid inimesi, kellele oma toodangut müüa,” selgitas Vseviov Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
“Peaksime igapäevaselt kasutatavaid asju paremini hoidma,” räägib saates “Juhtides tulevikku” tehnikaringlust korraldava Green Dice asutaja ja juht Argo Alaniit. “Elektroonikaseadmete tootmine on selline, mida ei lubataks enam Euroopas teha – keskkonnanõuded on meeletud ja me ei taluks näiteks elementide kaevandamist, see on ränk töö.“