Märtsis on erilise tähelepanu all rahatarkus. Koolides käivad külalisõppejõud, rohkem pööratakse tähelepanu investeerimise ja igapäevaeluga seotud rahalistele küsimustele ning tutvustatakse uusi õppematerjale nii noortele kui täiskasvanutele.
Rahatarkuse edendaja ja investor Liisi Kirch unistab, et süsteemse rahatarkuse õpetamisega koolides kaob tulevikus vajadus võlanõustamise või täiskasvanute koolituste järele. Foto: Raul Mee
"Investor Toomase tunnis" räägib rahandusministeeriumi rahatarkuse koordinaator ja investor Liisi Kirch, miks on rahatarkuse põhimõtete teadmine ja järgimine eriti oluline kriisiaegadel, kui otsuseid tehakse rohkem emotsioonide pealt ning kuidas tagada, et järeltulev põlvkond suudaks oma rahalisi otsuseid teha teadlikult ja võimalikult väheste emotsioonidega.
Käesolev sõjasituatsioon on muserdav ning tahtsin korraks sellest välja tulla. Kuna märts on rahatarkuse kuu, vaatasin korraks peale teemadele, mis mulle järelkasvu toovad ning finantskirjaoskust arendavad.
Oma kodu ostmise soovist ja teiste rahaasjade juhtimisest välja kasvanud investeerimispisik on toonud Kadri Mäsaku sinnamaale, et tal on abikaasaga ligemale miljoni euro suurune investeerimisportfell, mis on toonud mõlemale finantsvabaduse.
Rahatarga ja investeerimishuvilise lapse kasvatamiseks soovitab investor ja rahatarkuse edendaja Liisi Kirch vanematel oma lapsi rahateemadesse ja investeerimisotsustesse aktiivselt kaasata.
Ma soovin anda oma lastele kaasa teadmise, et ma toetan neid täna ja homme, mitte vastupidi, kirjutab rahandusministeeriumi rahatarkuse koordinaator, investor ja ettevõtja Liisi Kirch.
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.