“Juulis kaeti osa meie kaubanduskeskuse parklast roheasfaldiga ning keskuse katusel elavad kuus mesilasperet jagavad meile pidevalt infot, kuidas muuta ümbritsev loodus töötajate ja klientide jaoks puhtamaks,” toob hommikuselt meekorjelt stuudiosse saabunud Ülemiste keskuse turunduse ja vastutustundliku ettevõtluse valdkonnajuht Tiia Nõmm muheledes välja.
- Tiia Nõmm Ülemiste keskuse katusel hommikusel meekorjel. Foto: Erik Riikoja
Samas lisab Nõmm, et vastutustundlik juhtimine ja majandamine on Ülemiste keskuse jaoks oluline olnud algusaastatest peale ning oma keskkonnamõju vähendamise nimel tehakse pidevalt tööd. Hiljuti saavutati ka BREEAM tase “Väga hea” ning 2026. aastaks soovitakse kasutusele võtta ka koha peal toodetud taastuvenergia. “Järgmisel suvel toodame energiat juba oma keskuse katusele paigaldatud paneelidega,” avaldab Nõmm.
Ülemiste keskuse jaoks on olulised ka sotsiaalse vastutuse teemad: nii algatati kevadel näiteks “Suveks tööle”-kampaania, kus koguti kõikide rentnike tööpakkumised ühte portaali ning selle vahendusel leidsid suvetöö mitmed noored, kelle jaoks Ülemistes töötamine on nende esimene töökogemus.
Lisaks räägime saates “Jätkusuulik ja roheline” täpsemalt Ülemiste keskuse vastutustundliku ettevõtluse fookusteemadest, plaanidest tulevikuks ning sellest, kuidas panustatakse jätkusuutlikkusse.
Saadet juhib Sigrid Hiis.
Roheasfalt ja linnamesilased ehk Ülemiste keskuse roheromantika
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Uuel aastal jõustuv vilepuhuja kaitse seadus hakkab töötajaid, aktsionäre ja kliente ettevõtte väärkäitumisel kaitsma, kuid siiani valitseb segadus teavituste sisuga ning valesti teavitamisel võib rikkuda ärisaladust.