Milliseid rohetehnoloogilisi lahendusi on Eesti ettevõtted loonud ja millised edulood on jõudnud Eesti piiridest kaugemale, räägitakse värskes Äripäeva raadio sisuturundussaates.
- GreenEST Summitil keskendutakse tehisintellekti rollile jätkusuutlike lahenduste loomisel. Foto: Tehnopol
Eesti rohetehnoloogia valdkonna rõõmude ja murede üle arutavad stuudios teadus- ja ärilinnaku Tehnopol rohetehnoloogia valdkonna juht Ragmar Saksing ning rohetehnoloogia konverentsi GreenEST Summit 2023 projektijuht Brait Pilvik.
Räägime tuleviku tasakaalus ärimudelist, suurematest väljakutsetest roheinnovatsiooni kommunikatsioonis ning toome välja Euroopa rohepöörde kolm peamist alustala.
Samuti saavad saates vastuse küsimused, mis on rohepöörde tarkade koda ja targa linna innovatsioonifond ning miks tasub liituda Tehnopoli rohetehnoloogia valdkonna ettevõtete perega.
Baltikumi rohetehnoloogia aasta tippsündmus GreenEST Summit toimub juba 13. novembril – räägime, kellele see on suunatud ja millised teemad sel korral lavalaudadelt kõlavad.
Saadet juhib Tõnu Einasto.
Tehnopol tugevdab Eesti rohe-ettevõtete konkurentsieelist maailmas
Seotud lood
Elanikkond vananeb ja koormus tervishoiule aina tõuseb. Kuidas tuua valdkonda lahendusi, mis aitaks lühendada ravijärjekordi ja tagada parema ligipääsu spetsialistidele? Milliseid lahendusi saaks juba praegu ära kasutada, et tervishoidu muutusi tuua? Ja millal saame rääkida sektori esimestest ükssarvikutest?
Kriisidest räsitud ettevõtted keskenduvad ellujäämisele. Kas ellujäämise võtmeks võib olla jõuline arenguhüpe? Mis suunas seda hüpet sooritada ja kust ammutada selleks jõudu ja ressursse? Kuhu sobituvad valemis kestlikkus ja rohepööre?
Kuna ärikinnisvara arendatakse reeglina vaid üürimiseks, on endale A-klassi büroopinna ostmine harvaesinev võimalus, mida edukal ettevõttel tasub väga tõsiselt kaaluda, rõhutab Tallinna südalinnas paikneva
Büroo 31 müügijuht Taavi Reimets ning lisab kogemusele tuginedes, et omanikuna tekib kasu nii kohe kui ka kaugemas tulevikus.