Coop Panga aktsia hind on masendav ning motivatsiooni peab koguma panga headest tulemustest, rääkis Coop Panga juht Margus Rink.

- Coop Panga juht Margus Rink
- Foto: Liis Treimann
Vaatamata eelmise aasta megatulemustele aktsia hind ei tõuse, sõnas Rink Äripäeva raadio hommikuprogrammis. “Panga juhtkond on oma töö teinud ja aktsionäridel on töö tegemata,” ütles panga juht ning lisas, et aktsia hind ei allu ettevõte juhatusele.
Rink tõi ka esile, et pärast Coop Panga IPO-t seisis aktsia hind samuti 18 kuud paigal. “Ühesõnaga meie teeme tööd ja küll investorid meid ühel hetkel leiavad,” sõnas ta.
Lisaks rääkis Coop Panga juht, kuidas ta jäi Coop Panga esimese kvartali tulemustega rahule, mida tegi pank hästi ja mida halvasti.
Margus Rinkiga rääkis Mai Kroonmäe.
Coop Panga juht seisvast aktsiahinnast: aktsionäridel on töö tegemata
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood

Nimekiri varakamatest dividendisaajatest