Sel aastal võlakirjadesse investeerimisest hoidunud Robert Rool ütleb, et Eesti riigi võlakirju kaalub ta soetada küll.
- Robert Rool ütleb riigivõlakirja kohta, et investorina ei võtaks ta seda kui kõva teenimisvõimalust, vaid viisina anda enda panus riigikaitsesse. Foto: Simo Sepp
“Oleneb, kuidas seda investorile välja hõigatakse. Kui see on eesmärgiga, et meie riigikaitse oleks tugevam, siis miks mitte,” sõnas Rool.
Ta ütleb, et investorina ei võtaks ta seda kui kõva teenimisvõimalust, vaid viisina anda enda panus riigikaitsesse.
Võlakirjadest üldisemalt rääkides ütleb Rool, et sel aastal pole ta selles vallas teinud ühtegi liigutust.
“Ma ei ole leidnud endas kindlust, et neid puudutada,” sõnas Rool.
Missuguseid ostuotsuseid on Rool siiski langetanud ja miks ei müü ta miinuses positsioone, saab kuulda intervjuust.
Küsis Jana Saarkoppel.
Robert Roolil poleks riigikaitsesse investeerimise vastu vähimatki
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Palgatööst vabaks saamine ja finantsvabaks saamine ei ole alati sirgjooneline teekond. Palgatöö vaba Riin Mäesalu ja palgatööl käiv finantsvaba Mari-Liis Jääger rääkisid, kuidas oma palgatöö vaba elu alustada ning mida tähele panna.
Töötu sendiblogija Rahakratt kavatseb ülbemaks muutuda, kui ta miljonist puuduolevad 37 000 eurot juurde kasvatab. Samal ajal töötab küberturbe ekspert ja investor Mihkel Kukk edasi viiel ametikohal.
“Finantsvabaduse puhul arvatakse tihti, et see tähendab, et sa ei pea elu lõpuni tööd tegema. Meie saavutasime selle hetke 2021. aastal. Ma pidasin vastu 3,5 kuud ning seejärel tahtsin olla midagi muud, kui vaid ema, hobijooksja ja abikaasa,” kinnitas Liisi Kirch investeerimisfestivalil.
Töötukassa peale mõeldakse enamasti siis, kui räägitakse töötusest, koondamistest, maksude tõstmisest või koolitustest. Vähem tuleb jutuks aga tööturuasutuse tase ja võrdlus teistega, eelkõige muidugi naabritega.