Läinud nädalavahetusel toimunud Investeerimisfestivalist võttis osa ka Eesti rahvuskoondise korvpallur Siim-Sander Vene, kellega puhusime törtsu investeerimisjuttu.
- Siim-Sander Vene Investeerimisfestivalil. Foto: Stella-Kaisa Kanemägi
Intervjuus puudutasime põgusalt suvist tippsportlase elu ja seda, kui populaarne on investeerimine kossumeeste seas.
Vene ise on investeerinud juba kümme aastat, olles seega korvpallurite seas üks kogenumaid. Küll aga on viimase viie aasta jooksul nakatunud investeerimispisikuga ka ohtralt teisi Eesti korvpallureid.
“Ikkagi suhteliselt suur osa korvpalluritest üritab mingil määral investeerida ja oma raha kõrvale panna,” lausus Vene.
Tegime Eesti koondise mängijaga juttu ka viimasel ajal palju kriitikat saanud Balti börside plussidest ja eelistest näiteks USA turu ees.
Intervjueeris Joonas-Hendrik Mägi.
Korvpallur Siim-Sander Vene eelistab Balti börsi
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ühel hetkel sai Kelly Sildaru eduka noore sportlase elustiilist karjäär. See tähendas, et ta muutus iseseisvaks ning võttis kogu rahaasjade, treeningute ja laagrite korraldamised enda hallata, olles sel ajal alles teismeline.
Kinnisvarainvestor Marti Tellas, keda tuntakse humoorika alternatiivürituse “Investor joomas” asutajana, on külastanud suvist InvesteerimisFestivali kokku üheksa korda ja rõõmustab, et see on üritus, kus laiskadele investoritele viltu ei vaadata.
Jõukuse valem sünnib igal investoril omasoodu ning investeerimisfestivali emotsioonide lainel andsid börsitiimi ajakirjanikud otse-eetris investeerimislubadusi.
Töötukassa peale mõeldakse enamasti siis, kui räägitakse töötusest, koondamistest, maksude tõstmisest või koolitustest. Vähem tuleb jutuks aga tööturuasutuse tase ja võrdlus teistega, eelkõige muidugi naabritega.