Jalgpallifännid ei suuda oma rõõmu koduseinte vahel hoida ja tundub, et Euroopa meistrivõistlused on baaridele sama kasulikud kui palav päev jäätisemüüjatele.
Ekraanil jookseb 22 meest ühe palli järel ning kohvikud, baarid ja restoranid on õhtul muutunud rahvast pungil täis jalgpalliparadiisiks. Kohal pole mitte ainult suured fännid, rahva hulgas leidub ka neid, kes on tulnud seltskonna pärast. Näiteks Aksana ja Olesja pole isegi otsustanud, millist meeskonda nad täna õhtul toetavad – Hispaaniat või Prantsusmaad –, nende tähelepanu on rohkem suunatud sellele, mida söögiks või joogiks haarata.
Baarid hõõruvad rõõmust käsi
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ameerika profijalgpallur Margus Hunt, kes teenis portaali Spotrac andmetel üheksa aastat kestnud karjääri jooksul üle 15 miljoni dollari, alustas investeerimist varakult ja andis oma vara professionaalide hallata.
“Kümnevõistleja? Kes see on?”
“Mis teil juhtus,” küsis siinne hea sõber mullu varasügisel. Jõudsin juba mõelda, kuidas kommenteerida parasjagu Eestis laineid löövat idavedude skandaali, kui tuli jätk “… et te koduväljakul lausa 0 : 5 kaotasite?”. Äripäeva Lõuna-Euroopa kolumnist Lauri Vahemeri kirjutab mängude mängust.
FCI Levadiat, tunamullust meisterklubi ja tänavust kõrgliiga liidrit ähvardav pankrot viitab kroonilistele probleemidele Eesti jalgpalli juhtimisel, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Odav elekter ja tootmisvõimsuste suurendamine on kujunenud justkui Eesti Nokia leidmiseks. Majandusanalüütik Mihkel Nestor ja AVH Grupi tegevjuht ning endine Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim arutlevad, milline on selle Nokia mõju majandusele.