Kuigi tänavuse Gaselli TOPi sai võita ainult üks ettevõte, siis kõigi maakondade parimatel on samuti piisavalt põhjust nautida võidutorti ja saada tunnustust.
Foto: Raul Mee
Gasellettevõtted tõestavad, et Tallinna ja Harjumaa asemel saab kiire kasvuga äri teha ka mujal. Tänavuse Gaselli TOPi esikümnesse jõudnud ettevõtetest kuus olid registreeritud väljaspool Eesti suurimat maakonda.
Tänavuses Gaselli TOPis näeme mullusest märkimisväärselt vähem ettevõtteid, kes suurendasid kasumit miljoni euro võrra, kuid kasumikasvatajate värske edetabeli esimene üllatas eriti priske tulemusega.
„Kui Ukrainas käib sõda ja USA presidendi Donald Trumpi trikid on kõik ebastabiilsemaks muutnud, siis ei juhtu midagi, kui oma taastuvenergia eesmärgid natukene hiljem saavutame,“ ütles Rohetiigri nõukogu esimees Andres Veske.