Tšehhi pealinnas Prahas on järjest rohkem
näha britte, kes end just kõige paremini ülal ei pea.
Just Praha on koht, kus välismaal viibivad britid enim konsulaarabi vajavad. Ühendkuningriigi välisministeeriumi andmetel kaotas 1. aprillist 2005 kuni 31. märtsini 2006 Tšehhis passi 445 britti. Võrdluseks, Kreekat külastanud 2,4 miljonist britist juhtus sama 391ga. Tšehhit külastas samal perioodil 813 000 britti, kirjutas The Guardian Unlimited.
Ministeeriumi andmetel vajas aastaga Tšehhit külastanud brittidest haiglaravi 51 inimest, USAs aga 4,1 miljonist külastajast 73 inimest.
Kuna pidutsejatega on nii palju muresid, siis küsib Ühendkuningriigi saatkond tööajavälisel ajal hädaliste probleeme lahendama saabunud teenistujate töö eest 80 naelsterlingit (1 850 krooni) tunnist. Saatkonna esindaja Prahas Peter Wickenden teadis öelda, et samad probleemid on ka Tallinnas, Bratislavas ja Riias. Nende linnade kohta aga välisministeeriumil andmed puuduvad.
Seotud lood
Briti poissmeestele üritusi vahendav firma
kasutas 8.-9. klassi tüdrukuid kahemõttelises reklaamis, mis kutsub "unelmate
reisile" limusiiniga, kirjutas Eesti Ekspress.
Kuigi politsei toob enne homset Eesti ja
Inglismaa koondise vutimatši tänavatele umbes sama palju politseinikke kui enne
märtsikuist mängu Venemaa vastu, ei ennusta Eesti politseid nõustav Inglise
spetsialist massilisi korrarikkumisi.
Miljonid britid kannatavad paanikahoogude
all, sest nad on oma töö pärast pidevas stressis.
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.