Pro Kapital Grupp korraldab 6. veebruaril aktsionäride erakorralise koosoleku, et hääletada põhikirja muudatust, mis lubaks nõukogul kolme aasta jooksul kinnisvaraarendaja aktsiakapitali 5,319 miljoni euro võrra suurendada.
Nõukogu väljalastud aktsiate eest võib tasuda rahaliste või mitterahaliste sissemaksetega vastavalt nõukogu otsusele. Mitterahaliste sissemaksete väärtust hinnatakse seaduse ja põhikirja järgi, märgitakse börsiteates.
Mullu 30. septembri seisuga oli Pro Kapital Grupp emiteerinud kokku 53,185 miljonit aktsiat nimiväärtusega 0,2 eurot. Ettevõtte registreeritud aktsiakapital on 10,64 miljonit eurot.
Lisaks pannakse hääletusele vahetusvõlakirjade tingimuste muutmise punkt, mille kohaselt on vahetusvõlakirjade omanikel õigus soovi korral võlakirjade lunastamistähtaega pikendada.
13. aprillil 2009 otsustasid aktsionärid erakorralisel üldkoosolekul, et välja lastavad võlakirjad võib aktsiate vastu vahetada nelja aasta möödudes ehk 2013. aastal. Uue hääletusele pandava eelnõu kohaselt on vahetusvõlakirjade omanikel aktsionäridel soovi korral kahe aasta võrra vahetusvõlakirjade programmi pikendada.
Prospekti kohaselt on Pro Kapitali grupil emiteeritud kokku 11,27 miljoni euro eest 4,026 miljonit vahetusvõlakirja. Vahetusvõlakirjade pealt makstakse 7% aastaintressi ning võlakirjad aeguvad 13. augustist 2013 25. maini 2015.
Võlakirjade omanikeks on Eurofiduciaria S.L.R, Anndare Ltd. ja Mr. Emmanuele Bozzone ning võlakirjade aktsiateks vahetuse kursiks prospekti kohaselt 2,8 eurot.
Pro Kapital Grupi mullu augustis ebaõnnestunud IPO (aktsiate avaliku esmaemissiooni) hinnavahemik oli 1,90-2,05 eurot.
Samas noteeris kinnisvaraarendaja eelmise aasta 23. novembril oma aktsiad siiski Tallinna börsil ning väärtpaber on liikunud pärast seda 2,01-2,35euroses hinnavahemikus.
Eile lõpetas aktsia börsil 2,28 eurol.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kinnisvarafirma Pro Kapital Grupi tänasel aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul otsustati, et firma saab loa suurendada aktsiakapitali 5,3 miljoni euro võrra.
Tarkvaraarendajale Merada on turvalisuse tagamine ühtviisi oluline nii uue tarkvara kirjutamisel kui ka küberrünnaku ohu minimeerimisel oma ettevõttele. Viimase jaoks tehakse koostöös Teliaga regulaarselt turvanõrkuste kontrolli.