Nõudluse kasvuga toime tulemiseks otsustas Checkout.com osta Icefire, millega koos liitub ettevõttega 110 töötajat, millega kiirendatakse ettevõtte põhitoodete ja -funktsioonide arendamist.
Viimati toetas Icefire Eestis koroonaviiruse HOIA rakenduse loomist
Foto: Liis Treimann
“Icefire arendajad liituvad Checkout.comi ülemaailmsete tehnoloogia- ja tootemeeskondadega ning Tallinna kontorist saab Londonis asuva peakorteri järel suuruselt teine arenduskeskus,” ütles Checkout.com tehnoloogiajuht Ott Kaukver.
Värske Freedom24 analüüs toob välja, et Balti riikide – Eesti, Läti ja Leedu – investorid jälgivad aktiivselt globaalseid trende tehisintellekti, tehnoloogia ja krüptovaluutade vallas, kuid samas avalduvad neil selged rahvuslikud eelistused ja erinevad investeerimisstrateegiad. Eesti investorid paistavad silma lähenemisega, mida iseloomustab eklektilisus ja kõrge risk, samal ajal näitavad nende Balti naabrid vastandlikke tendentse spekulatiivsete ja tasakaalukamate strateegiate suunas.