63 toetushäält saanud Alar Karis läheb homsele teisele hääletusvoorule vastu teadmises, et toetust talle oli vähem, kui pessimistlikud arvutused ennustasid.
- Presidendikandidaat Alar Karis pidi häälte kokkulugemise järel tõdema, et tema presidendiks valimiseks esimeses voorus piisavalt toetust ei olnud. Foto: Liis Treimann
Valimiskomisjonil on komme asetada hääletussedelid nende lugemisel kümnestesse pakkidesse üksteise peale, vaheldumisi püsti ja põigiti. Kui Karisele antud hääli hakati avalikult ükshaaval ette lugema, oli teravama silmaga vaatajal selge, et üle 70 hääle Karisele antud ei ole – laual oli kuus häältepakki.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Karis: homme on jälle päev
Presidendivalimiste esimeses voorus sai presidendikandidaat Alar Karis 63 häält.
Tänane menüü: ainult presidendivalimised – mis lootused on Karisel, mis mängu mängib opositsioon, millal selgub uus president?
Reedel esitasid 59 riigikogu liiget Alar Karise Eesti presidendi kandidaadiks riigikogu esimesse hääletusvooru.
Sotsid otustasid ühtsena Karist mitte toetada, saadikud on hääletuses vabad
Koalitsioon ei saa presidendivalimiste esimeses voorus arvestada sotside ega ka Isamaa fraktsioonide üksmeelse toetusega. Isamaa on juba teatanud, et hääletus jääb vabaks.
Keeltekool Kirjatäht tähistab veeburarikuus kümnendat tegutsemisaastat. Seda, et aeg on tegusalt ja lennates läinud, kinnitab tõsiasi, et ümmarguse tähtpäeva saabumist tuli kooli juhile ning asutajale Ülle Koppelile meelde tuletada. “Numbrid on minu jaoks kõige nõrgem külg. Need ei seisa meeles, kipuvad ununema ja sassi minema,” naerab ta.