Skandaalse hoiu-laenuühistu juhti valvas popp õppejõud
Hoiustajatele 18 miljonit eurot võlgu jäänud Eesti Arengu Hoiu-laenuühistu nõukogu esimees oli viimati Andrei Hrustaljov, kes oli ühel hetkel sama menukas õppejõud kui Kristjan Liivamägi.
Katastroofiga lõpetanud ehk 18 miljonit hoiustajatele võlgu jäänud Eesti Arengu Hoiu-laenuühistu esimesel võlausaldajate koosolekul kõlas palju küsimusi – rahalisa vajanud hoiustajad seisavad ootamatult silmitsi võõra juuramaailmaga. Foto: Andras Kralla
Hrustaljov juhtis ettevõtluskõrgkoolis Mainor start-up-ettevõtluse eriala, samuti oli ta külalisõppejõud. 2019. aastal Eesti Arengu nõukokku asunud ja järgmisel aastal nõukogu juhtima hakanud Hrustaljov oli samal ajal väga populaarne õppejõud Mainoris. Eriti kõnekas on, et ta teenis aasta õppejõud 2019 tiitli, saades võrdse häältearvu tuntud investor Kristjan Liivamägiga.
Eesti Arengu Hoiu-laenuühistu võlausaldajate koosolekul avanes trööstitu vaatepilt halastamatu künismiga lollideks tembeldatud inimestest, kirjutab Äripäeva ajakirjanik Marge Ugezene.
Poliitiliste ja ärihuvide risttulle sattunud hoiu-laenuühistute (HLÜ) täiendav reguleerimine on nüüdseks vältimatu, kirjutab Äripäeva arvamustoimetuse juht Neeme Korv.
Eesti Arengu Hoiu-laenuühistu pankrotiasja vedavat haldurit Martin Kruppi häirib, kui hoiustajatesse suhtutakse naeruvääristavalt. Lihtsate inimeste raha meelitatakse ühistutesse, mille üle ei ole hoiustajatel ega ka riigil kontrolli.
Georg* ei hinganud enam. Abikaasa Anna oli jätnud mehe tööd tegema ja ise voodisse läinud, kui kuulis järsku Georgi töötoast tugevat põntsatust. Mehe keha lamas põrandal.
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.