Aastaid tulutut ponnistamist: Vene saatkond rentis kohvitassi eest korterit ega teinud hinnatõusust kuulmagi
Tallinn püüdis aastaid tõsta Vene saatkonnale renditud südalinna korteri renti ja lepingutki lõpetada, ent algsest, pisut enam kui neljaeurosest hinnast kaugemale ei jõutudki.
Tallinna Kesklinna valitsuse haldussekretär linnaosavanema ülesannetes Jannu Kuusik tõdes, et juba 1990. aastate keskpaigast on Tallinna Kesklinna valitsus püüdnud lepingut muuta, sest korteri eest korteriühistule makstav hoolduskulu ja remondikulu olid lepingus kokku lepitud üüritulust märgatavalt suuremad. Linna plaan kukkus aga läbi.
Tallinna linn lõpetas märtsis Vene saatkonnaga sõlmitud rendilepingu, mille järgi maksis viimane Tallinna südalinnas asuva 73ruutmeetrise korteri eest vaid 4,67 eurot kuus.
Tänapäeva noortele seatakse tihtilugu kõrged ootused – tuleb olla kiire õppija, kohanemisvõimeline ning tark ajakasutaja. Kui sellele lisada siht saavutada edu nii õpingutes kui ka tippspordis, tekib valem, mida vähesed suudavad tasakaalustada. Just seda kombinatsiooni nimetatakse kaheseks karjääriks, mis on tänapäeva üheks arengusuunaks noorsportlaste karjääri kujundamisel.