Täna püüavad investorid kindlaks teha, kui tugeva positiivse potentsiaaliga on koormatud signaal madalamatest intressimääradest. Mina olen otsustanud, et praegu on riski ja tulu suhe endiselt parem turvaliste võlakirjade kui aktsiate puhul.
Kui ühed investorid usuvad, et USA intressimäärade langetamine võib tuua uuel aastal võlakirjainvestoritele kopsaka tootluse, usuvad teised, et võidus ei tasu sugugi nii kindel olla ning riske on rohkem kui küllaga.
Algav aasta toob kaasa Ameerika Ühendriikide presidendi valimised. Olenemata tulemusest teavad finantsspetsialistid, et valimiste aastal majandus elavneb, sest kandidaadid vajavad tugevat seljatagust.
Kulla hind on viimase aasta jooksul tõusnud 40 protsenti. Viimati kallines kuld nõnda kiiresti aastatel 2019-2020. Hinnatõusul on mitmeid põhjuseid ning järgnevas loos annan nendest koos enda hinnangutega täpsema ülevaate.