Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Volkswagenile tehti rekordtrahv
Austraalia järelevalve tegi Volkswagenile rekordilise trahvi, et autotootja saaks emissiooniskandaalis jõuda kohtuvälisele kokkuleppele, kirjutab BBC.
Automüügi langus Hiinas ning majandusprobleemid Euroopas sundisid maailma suurimat autotootjat vaatamata tugevatele tulemustele enda selleaastast müügiprognoosi vähendama.
Aastaid nn diisliskandaalis viselnud Volkswagen on nüüd kodumaal vastamisi tohutute kohtuvaidlustega, kuid autotootja kokkuleppeid ei otsi ja oodata on aastatepikkuseid lahinguid.
Odav elekter ja tootmisvõimsuste suurendamine on kujunenud justkui Eesti Nokia leidmiseks. Majandusanalüütik Mihkel Nestor ja AVH Grupi tegevjuht ning endine Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim arutlevad, milline on selle Nokia mõju majandusele.