Ekspress Grupi finantsjuht: töötaja ei peaks end täielikult juhtida laskma
Ekspress Grupi finantsjuhi Argo Rannametsa arvates pole õige, kui töötaja võtab justkui äraootava seisukoha, lastes ülemusel end täielikult juhtida ja motiveerida.
Ekspress Grupi finantsjuht Argo Rannamets Foto: Andres Haabu
"Päris nii ka ju ainult ei saa, et juht tehku mida iganes ja töötaja võtab endale sellise ootava hoiaku ja justkui tarbija positsiooni," rääkis Rannamets. Finantsjuht tõi enda kogemuse näitel välja humoorika olukorra, mille tunnistajaks ta kunagi oli.
Töötukassa virtuaalne töö- ja karjäärimess toimub 8.–10. aprillini ning viib omavahel kokku tööotsijad ja tööandjad. Milline olukord on tööturul täna ja mida saabuv mess mõlemale osapoolele pakkuda saab, sellest räägib sisuturundussaates lähemalt Töötukassa nõukogu juht ja Baltic Restaurants Estonia tegevjuht Aaro Lode ning Töötukassa teenusejuht Livia Laas.