Tehisintellekt panustab üha rohkem advokaatide ja juristide igapäevatöösse, selgitasid oma valdkonna asjatundjad vandeadvokaat Kaido Künnapas ja Suits Legali juht Rutmar Silde.
Soraineni partneri ja vandeadvokaadi Kaido Künnapase sõnul vähendab tehisaru vältimine advokaatide ja juristide konkurentsivõimet. "Sul on valik, kas panna juristid tuhandeid lehekülgi läbi lugema või sa lased tehisarul otsida midagi lihtsalt märksõnade põhjal," rääkis Künnapas.
Stuudios oli külas ka juriidilist abi andvat tehisintellekti arendava Suits Legali tegevjuht Rutmar Silde, kellega tuli juttu valdkonna kaugemast tulevikust.
Intervjueeris Lauri Leet.
Tehisintellekt osutab üha rohkem õigusabi
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tehisintellekt ei ole enam eraldiseisev tehnoloogia, vaid lahutamatu osa äristrateegiast. Tehisaru kasutamine võimaldab hallata korraga suuremat mahtu ja protsesse, vabastades seeläbi inimesed strateegilisemate ja loovamate ülesannete jaoks, kirjutab Net Groupi tegevjuht Priit Kongo.
Järgmised Nvidiad läksid liikvele
Nvidia ja teised tehisintellekti aktsiad on investoritel kümnekordistunud aktsia hinnaga eest ära kihutanud. See ei tähenda siiski, et AI-buumiga kaasa sõitmise võimalused on igaveseks kadunud. Tasub vaadata ka buumi „kapoti” alla, et leida investeerimisvihjeid, mis esmapilgul kohe silma ei paistagi.
Ameerikaliku kultuuri ülevalgumine igasse maailma otsa on maailma muusikutele, kunstnikele ja teistele loojatele pinnuks silmas olnud juba aastakümneid.
Igas valdkonnas on midagi, milles tehisintellekt on suuteline revolutsiooni tegema, aga ikka peab keegi tema järele vaatama ja faktikontrolli tegema, ütleb terve elu IT alal töötanud Katie King.
Haritava maa hinnakasv on ületanud pensionifondide tootlust pea kümnekordselt, selle tõus on ületanud ka Tallinna börsiindeksit. Järgnevas analüüsis näitame nii eluruumide, metsa, põllumaa, kulla, aktsiate kui ka pensionifondide hinnamuutusi viimastel aastakümnetel.