Telekommunikatsiooniettevõtte Norby Telecom
suuromanik Guido Sammelselg müüs osalust ettevõtte võtmeisikutele. Ettevõtte
põhiaktsionäriks jääb endiselt Guido Sammelselg, kes omab enam kui 50%
ettevõttest.
„Ettevõttel on välja kujunenud tugev juhtkond, kes ise usub firma tulevikku ja teab väga täpselt ja hästi mida teha,” kommenteeris müüki Guido Sammelselg. „Ettevõte on arenenud plaanitust kiiremini Lätis ja Leedus, mis eeldab laienenud juhtkonnale täiendavat motivatsiooni.” Sammelselja sõnade kohaselt on Norby Telecom unikaalne telekommunikatsiooniettevõtte, kellel on võimalus edukalt laieneda üle Baltikumi kuna olulised otsused võetakse operatiivselt vastu Eestis.
Osaluse ettevõttes omandasid 15 inimest, nende seas terve juhtkond ning olulisemad võtmeisikud.
„Osaluse müümise eesmärgiks on suurendada ettevõttele oluliste inimeste motiveeritust,” ütles Norby Telecom juhatuse esimees Oleg Švaikovski „Oleme suurte ambitsioonidega ettevõte ja läbi osaluse jagame koos oma töötajatega ka usku meie ambitsioonide teoks saamisse.”
Eesti kapitalil põhinev telekommunikatsiooniettevõte Norby Telecom AS pakub Baltimaades uuenduslikke ja paindlikke kommunikatsioonilahendusi eraisikutest suurfirmadeni. Norby Telecomi peamisteks tegevusvaldkondadeks on IP-telefoniteenus ja selle sidumine olemasolevate infosüsteemidega, laia levipiirkonnaga traadita WiMAX Internet ning suure läbilaskevõimega andmesidelahendused. Norby Telecom on välja ehitanud Baltikumi esimese ja suurima WiMAX Interneti leviala. Käesoleva aasta lõpuks on Norby WiMAX Internetiga kaetud enamus Eesti pindalast.
Seotud lood
Norby Telecomi suuromaniku Guido
Sammelselja sõnul pole saneerimisprotsessiga alustanud ettevõte vaid tühjalt
seisev maja, vaid korraliku rahavooga ettevõtmine, mis vajab ajutiselt
võlausaldajate eest kilpi ning uut süsti taas lendu tõusmiseks.
Telekommunikatsioonifirma Norby Telecom
esitas kohtule taotluse saneerimismenetluse alustamiseks, kuna ei suuda hetkel
laene tagasi maksta.
Eesti Raudtee endine aktsionär ja nõukogu liige
Guido Sammelselg tunnistab, et magab pärast raudteefirma omanike ringist
lahkumist tunduvalt paremini.
Baltic Rail Servicese (BRS) nõukogu liikme
Guido Sammelselja sõnul pole ta kinnitanud Reformierakonna altkäemaksu küsimist
BRSilt.
Muuseumikvaliteediga kunsti on võimalik osta vähem kui poole iPhone’i eest, leiab investor Riivo Anton. “Ma paneks piiri 500 euro peale– sealt on kindlasti võimalik leida häid teoseid, mille järeltulijad saavad pandimajja viia.”