Eesti rikkaimaks inimeseks saanud Ain
Hanschmidt ütles, et Äripäeva poolt tema varanduse väärtuseks hinnatud neli
miljardit võib olla realistlik.
„See neli miljardit ei ole võrdusmärk mingi nelja miljardi krooniga. Pigem tähendab see seda, et me oleme nagu oravad majandusrattas, peame kogu aeg jooksma, tegutsema, investeerima,” ütles ta TV3 „Seitsmestele uudistele”.
Eesti laevatranspordi kolm musketäri Hanschmidt, Pant ja Järvelill on möödunud aastal üks kõigi ja kõik ühe eest väljas olnud, sest käsikäes tõid mehed Äripäeva rikaste TOPis koju kolmikvõidu.
„Ma arvan, et Eestis on oluliselt rikkamaid inimesi. Kui seda järjekorda vaadata, siis usun, et Enn Pant ja Kalev Järvelill on ka rikkamad kui mina. Aga see ei ole oluline. Me kolmekesti oleme väga aktiivselt ja järjekindlalt kogu aeg tegutsenud. Meie aktiivne panus ongi see, et tegeleme iga päev ettevõtlusega.
Kui te peate Äripäevas õigeks seda tunnustada, siis meile on see üllatus. Te pole meid 15 aastat või ma ei tea kui kaua tunnustanud. Vähemalt mitte niikaua, kui mina siin aktiivselt tegutsenud olen,” kommenteeris Hanschmidt oma esikohta Äripäevale.
Seotud lood
Eesti laevatranspordi kolm musketäri Hanschmidt, Pant ja Järvelill on möödunud aastal üks kõigi ja kõik ühe eest väljas olnud, sest käsikäes tõid mehed Äripäeva rikaste TOPis koju kolmikvõidu.
Lasteriideid tootva OÜ Lenne omaniku Meeli
Leemani sõnul arvatakse, et kuna meesjuhte on rohkem, siis on nad ka paremad.
Tegelikud tõmbavad niite hoopis naised.
Kui 2006. aasta rikkaima mehe Toomas Annuse
vara löödi kokku ja saadi tulemuseks natuke üle 2 miljardi krooni,
omistati talle Eesti rikkaima mehe tiitel. Eelmise aasta esirikka Armin
Karu varandus ületas Annust aga pea kahekordselt.
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.