Reval Crediti aktsiad on müügis „nagu on“
põhimõttel, mis tähendab, et müüja ei esita andmeid ega kinnitusi ettevõtte
ega aktsiatega seotud asjaolude kohta, seisab avaliku enampakkumise
reglemendis.
Müüja Swedbank ega enampakkumise läbiviija advokaadibüroo Tark Ko ei vastuta seejuures Reval Crediti ega aktsiatega seonduvate mistahes asjaolude eest.
Pakkuja peab alla kirjutama kinnituste nimekirjale, milles on punkt: "Oleme teadlikud, et 10% ASi Reval Credit aktsiate ülekandmiseks võib olla vajalik pantija ülekandekorraldus ning juhul, kui pantija sellist korraldust ei anna, peame kohtu kaudu nõudma enda kandmist ASi Reval Credit aktsiate omanikuna Eesti väärtpaberite keskregistri pidaja poolt peetavasse ASi Reval Credit aktsiaraamatusse. Enampakkumisel osalemisega oleme sellise riski endale teadvustanud ja aktsepteerime seda."
Enampakkumise võitjal tuleb võidusumma ära maksta 10 tööpäeva jooksul.
Reval Credit pole äriregistrile oma majandusaasta aruannet veel esitanud. Pole ka teada, milline on hetkel firmale kuuluva kiirlaenuportfelli kvaliteet.
"Palume teil hetkeks peatuda ning mõelda hoolikalt enne laenuvõtmist järele. Kahjuks ülehindab osa inimesi oma võimeid ning ei saa seetõttu laenu tagasimaksmisega hakkama või on sunnitud elama pärast laenuvõtmist väga kokkuhoidlikult. Meie ei soovi teile ebamugavusi!" hoiatab Reval Credit oma kodulehel.
Aktsiate enampakkumise korraldaja Swedbank tegutseb tagatisagendina Reval Credit võlakirjaomanike huvides vastavalt Reval Crediti juhatuse 2007. aasta 23. oktoobri otsuse alusel emiteeritud võlakirjade tingimustele ja sama aasta 24. oktoobril Reval Creditiga sõlmitud agenditeenuste lepingule.
1. aprillil jättis Reval Credit lunastamata 20 miljoni eest võlakirju.