Keskerakondlasest ekssiseminister Kalle Laaneti kinnitusel polnud talle uudiseks artikkel, milles nimetati Edgar Savisaart Vene mõjuagendiks.
Laaneti sõnul ei saa ta öelda, kas selline teabeettekanne on ka tegelikult olemas, sest see on riigisaladusega kaetud, kirjutas ERR.
Varem kapo direktorina, siseministrina ja Savisaare linnavalitsuses abilinnapeana töötanud Jüri Pihl ütles Kuku raadiole, et Savisaar peaks selgitama kaitsepolitsei teabeettekandes avaldatud infot.
Sellise info, mis on mõeldud riigijuhtidele, niisugusel kujul avalikkuse ette jõudmine on igal juhul kahetsusväärne, märkis ta. Pihli sõnul ei ole ta teadlik, kas Postimehes kirjeldatud teabeettekanne on tegelikult olemas, kuid nii ühel kui teisel juhul on tekitatud tõsist kahju.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Keskerakonna aukohtu ette kutsutud riigikogu liige Kalle Laanet andis mõista, et erakonnast ta esialgu lahkuda ei kavatse.
Kalle Laaneti asemel asub Keskerakonna juhatusse Andres Vään.
Keskerakonna Saaremaa piirkonna juhatus leiab, et Edgar Savisaar peaks pöörduma kohtusse ja kuni menetluse lõpuni enda volitused peatama.
Postimees kirjutas täna, et Eesti presidendi, peaministri ja siseministri käes on kaitsepolitsei teabeettekanne, milles Keskerakonna esimeest Edgar Savisaart nimetatakse ohuks riigi julgeolekule.
Keeltekool Kirjatäht tähistab veeburarikuus kümnendat tegutsemisaastat. Seda, et aeg on tegusalt ja lennates läinud, kinnitab tõsiasi, et ümmarguse tähtpäeva saabumist tuli kooli juhile ning asutajale Ülle Koppelile meelde tuletada. “Numbrid on minu jaoks kõige nõrgem külg. Need ei seisa meeles, kipuvad ununema ja sassi minema,” naerab ta.