Soome lennufirma Finnairi kommunikatsioonijuht Päivyt Tallqvist ei soovinud öelda, kes võiksid olla potentsiaalsed lennuettevõtted, kellega nad tahavad luua ühisfirma.
"Oleme alustanud läbirääkimisi võimalike koostööpartneritega selleks, et moodustada ühisettevõtte, et tugevdada oma positsiooni Põhjamaades. Kuid praegu me ei ole avalikustatud võimalike partnerite nimesid. Me saame öelda, et meil on mitu kandidaati – paljud lennufirmad on huvitatud sellisest koostööst," kommenteeris ta.
Küsimusele, kas vastab tõele, et potentsiaalsete partnerite seas on lennufirmad Norwegian, Air Berlin, Flybe ja Estonian Air, vastas Tallqvist, et nad ei ole partnerite nimesid avalikustanud. "Saame öelda, et peame läbirääkimisi mitme ettevõttega," märkis ta.
Tallqvist lisas, et ei soovi spekuleerida, kas nad näevad Estonian Airi kui võimalikku partnerit.
Soome lennufirma Finnair teatas täna, et peab kõnelusi ühisettevõtte loomiseks, et laiendada tegevust Skandinaavias. Üks võimalus on koostöö Estonian Airiga, märkis FIM Banki analüütik Helsingis Jaakko Tyrväinen.
Seotud lood
Estonian Airi nõukogu esimees Joakim Helenius kinnitas, et kuigi Finnair ei ole nendega kõnelusi pidanud ühisfirma teemal, pole see lahendus võimatu.
Soome lennufirma Finnair teatas täna, et peab kõnelusi ühisettevõtte loomiseks, et laiendada tegevust Skandinaavias. Üks võimalus on koostöö Estonian Airiga.
Riigi loodud IT-majad pakuvad erasektori IT-ettevõtetele järjest rohkem konkurentsi. Võisteldakse tööjõuturul, IT-firmadel on oht muutuda tööjõurendi pakkujateks, selgitavad saatekülalised Äripäeva raadios.