Viisakeelud ja rahaülekannete piirangud on pannud raskesse olukorda venemaalased, kes omavad Eestis eluaset ja kellel puudub nüüd juurdepääs sellele. Kuid venelased saavad ikkagi hakkama.
- Eesti on pannud venemaalaste ees oma piiri lukku ja see on teinud olukorra keeruliseks neil, kel on siin kinnisvara. Foto: Liis Treimann
Traditsiooniliselt on venelaste seas olnud populaarne mereäärne Narva-Jõesuu, kus on ka kortermaju, mille omanikest üle poole on alaliselt Venemaal elavad Venemaa kodanikud, kirjutab Delovõje Vedomosti. „Venemaalased ostavad siin tavaliselt kinnisvara, et suveks Narva-Jõesuusse tulla. Ja tänavu pole juhtunud midagi, mis eristaks seda aastat eelmistest,“ ütles ühe kohaliku korteriühistu esimees Jelena. Tema majas on selliseid Vene omanikud enamuses.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna üüriturg jahtub tasapisi, hinnad enam ei tõuse, tunnistavad maaklerid. Odavamas otsas aga nõudlust endiselt jagub ning Ukraina põgenikele on taskukohast eluaset raske leida.
Venemaaga toimuva paremaks mõistmiseks võite kasutada lihtsat nippi: ärge pidage seda riigiks, kirjutab meediaväljaande Repost peatoimetaja Filipp Bahtin.
Vladimir Putini otsus kuulutada välja Venemaal mobilisatsioon 300 000 inimesele on pannud venelased riigist kabuhirmus põgenema, vahendab CNN.
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.