Operaator ja produtsent Andres Kostiv jagab saates “Eetris on turundusuudised” konkreetseid juhiseid, kuidas turundus- ja loovinimesed saavad väikese eelarvega luua professionaalseid videoklippe. Kostiv toob välja olulised detailid, mis mõjutavad videoedukust – alates selgest loo ülesehitusest kuni kaadrite õigesti paigutamiseni.
- Saatejuht Keit Alev ja operaator, produtsent Andres Kostiv. Foto: Äripäev
Ta rõhutab, et tihti tehakse vigu kaadrisageduse ja valgustingimuste osas, mis võivad oluliselt mõjutada video kvaliteeti. Lisaks tutvustab Kostiv kasulikke tööriistu, mis võimaldavad hõlpsalt ja tõhusalt videoid monteerida, ka algajal.
Saates jagatud praktilised lingid ja tööriistad, mis aitavad videote loomisel:
- 2024 iPhone'iga filmitud Apple'i ürituse kaadritagused ja selle tulemused
- Heygen AI video generaator, mis suudab luua avatare ja tõlkida videosid teistesse keeltesse
- Vidyo-tööriist, mis lõikab videod automaatselt väiksemateks klippideks, näiteks reelsideks, näide Alex Hormozi YouTube kanalilt
- Epicfilm – näide Zone videost, mis on filmitud nii horisontaalselt kui ruudukujulisena
Lisaks saad saatest soovitusi, kuidas panna kokku storyline, mida arvestada mobiiliga filmimisel ning kuidas varustada end heade kattekaadritega.
Saadet juhib Keit Alev.
Eelarvest sõltumatu videoturundus: kuidas luua kvaliteetset sisu minimaalse investeeringuga
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kas LinkedIn sobib paremini ettevõtte või isiklikuks turunduskanaliks? On selgelt näha, et just teatud postitused jõuavad kümme korda kaugemale, arutleti saates "Eetris on turundusuudised".
Kuidas teha oma brändile auditit ning mida võib kaasa tuua brändikeele uuendamine, uurib saade "Eetris on turundusuudised".
Legendaarne kuldmunapidu on taas möödas ning parimad turundustööd ja agentuurid on saanud tunnustuse. Ent mis on nende auhindade võitnud agentuuride edu taga?
Maailma Kullanõukogu avaldas eelmise aasta lõpus raporti, milles lükati ümber väited, et kulla pikaajaline tootlus on võrreldav inflatsioonitempoga. Uuringust tuleb välja, et kulla hinnatõus on olnud inflatsioonitempost kaks korda kiirem ning kulla hinna peamised mõjutajad on hoopis majanduskasv ning globaalsete aktsia- ja võlakirjaturgude koguväärtus.