Mainor Ülemiste juht Ursel Velve tunnistab saates „Juhi jutud“, et lahkus eelmisest ametist pisarsilmil ja see andis õpetuse edasisteks valikuteks.
- Mainor Ülemiste juht Ursel Velve. Foto: Raul Mee
„See teekond oli minu jaoks väga emotsionaalne, olin pannud sinna väga-väga palju energiat ja mõttetööd. Kui me teed lahku läksid, siis suisa nutsin. See oli nagu minu beebi, kes oli äkki suureks kasvanud,“ selgitab ta saates. „Õppetund, mille kaasa võtsin, on teha jätkuvalt asju kirega. Isegi kui teekonnad lõpevad, ettevõtted meie või meie ettevõtte juurest lahkume, elame seal kaheksa tundi päevas. On ülioluline seda nautida ja tunda, et tahangi seda teha.“
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Riigisekretäri töö on senise karjääri kõige lihtsamalt tulnud amet, räägib riigisekretär Taimar Peterkop. Kui toonane peaminister Jüri Ratas talle selle kutse esitas, pidi Peterkop enne vastuse andmist abikaasalt üle küsima.
Värskes "Juhtimisauditi" saates räägime teemal, mis on kaasaegses juhtimises ja organisatsioonikultuuris aina suuremat tähelepanu saanud – võrdsete võimaluste ja mitmekesisuse väärtus juhtimises.
Ärimaailmas tõstetakse sageli esile kõik-või-mitte-midagi-riske ja suuri julgeid hüppeid. Sukhinder Singh Cassidy, tippjuht Silicon Valleyst, pakub aga välja hoopis teistmoodi lähenemise: riskide võtmine ei tähenda mitte ühte suurt otsust, millest sõltub kõik, vaid pigem on see väiksemate kaalutletud sammude jada.
Karmi käsuliini tüüpi juhtimisstiil võib end tänapäevalgi lühiajaliselt õigustada, kuid ei ole jätkusuutlik, kirjutab Elisa personaliüksuse juht Kaija Teemägi.
Maailma Kullanõukogu avaldas eelmise aasta lõpus raporti, milles lükati ümber väited, et kulla pikaajaline tootlus on võrreldav inflatsioonitempoga. Uuringust tuleb välja, et kulla hinnatõus on olnud inflatsioonitempost kaks korda kiirem ning kulla hinna peamised mõjutajad on hoopis majanduskasv ning globaalsete aktsia- ja võlakirjaturgude koguväärtus.